Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про спортивні заходи у Києві

Кому як не столиці мало би належати звання спортивного центру України? І справді, спорт у Києві дуже люблять і важко знайти людину, байдужу до нього. Щоправда, смаки у всіх різні, проте у місті є великі можливості для кожного, тож легко знайти клуб, в якому знайдуться заняття до душі. І дорослі, і дітки найменшого віку можуть відвідувати тренування, підкорювати вершини чи просто займатися для себе. Або й просто в ролі глядача насолоджувати спортивною подією із улюбленого виду спорту.
Традиційно у місті полюбляють командні ігри – хокей, баскетбол, волейбол, гандбол і, звичайно ж, гру мільйонів - футбол. Футбол у Києві можна вважати ледь не національним видом спорту, за яким спостерігати можна в кожному дворі. Окрім легендарного клубу «Динамо» у місті діють ФК «Оболонь» та «Арсенал». Головними спортмайданчиками столиці є:    
• НСК «Олімпійський», розташований по вул. Великій Васильківській, 55 (Печерський район);    
• Палац спорту (Спортивна площа, 1);    
• стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського (вул. М. Грушевського, 3);    
• спортивно-оздоровчий комплекс «Оболонь-Арена» (вул. Північна, 26).
Саме на цих об’єктах відбуваються найважливіші спортивні події Києва та й усієї України.

Окрім вищезгаданих видів спорту в столиці можна зайнятися важкою і легкою атлетикою, найрізноманітнішими бойовими мистецтвами, тенісом, фігурним катанням, гімнастикою, танцями…
Свої двері відчиняють аквапарки «Дрім айсланд» (ТРЦ Dream Town, Оболонський проспект, 21Б), «Термінал» (ТРЦ «Термінал» м. Бровари, Київська обл., вул. Київська, 316), льодові арени, стрілецькі тири тощо.

У Києві відкрито безліч спортзалів, тренажерних залів, фітнес-комплексів, відкритих майданчиків з тренажерним обладнанням, де можна попіклуватися про свою фігуру та здоров’я. Підписавшись на нашу афішу, ви будете знати про всі події спортивного життя столиці, а також про місця, де можна зайнятися фізкультурою.