Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтесь більше про кінотеатри та кіно у Києві

Кіно у Києві надзвичайно популярне, адже представляє собою мистецтво, котре дозволяє потрапити в інший вимір, задуматися про якесь питання чи сторону життя, просто весело провести час. І навіть сьогодні, коли в мережі інтернет можна скачати безкоштовно фактично будь-який фільм, все одно люди йдуть у зали, аби насолодитися ефектом присутності. Із розвитком технології екран стає все ближчим та реалістичнішим. Тож жоден домашній кінотеатр не може порівнятися з великим екраном, де транслюється найочікуваніша картина.

Наша афіша кінотеатрів Києва відстежує пропозицію кращих закладів міста, їх розклад роботи та прем’єрні покази. Підписавшись на оновлення нашої сторінки, ви знатимете, що і коли можна подивитися у:  
• кінотеатр «Жовтень» (вул. Констянтинівська, 26) – найстаріший столичний заклад даного типу, заснований в 1931 році; має шість глядацьких зали на 761 місце;  
• кінотеатр «Київ» (вул.Червоноармійська, 19) – діє з середини ХХ століття, має декілька сучасних залів з комфортними сидіннями;  
• кінотеатр MULTIPLEX (розташований у найбільших торгових центрах Києва);  
• кінотеатр «Україна» (вул. Городецького, 5) – один із кращих закладів не лише в столиці, а й в усій Україні;  
• інші заклади, де можна переглянути вітчизняні та закордонні стрічки, кінопрем’єри, мультфільми у різних жанрах та форматах.

На нашому сайті можна ознайомитися із розкладом показів, графіком роботи закладів, вартістю квитків (хоча іноді проводяться безкоштовні трансляції). Є можливість бронювання та викупу місць он-лайн, перегляду офіційних трейлерів. Кіноафіша Києва містить інформацію про інші розваги у столиці, наприклад, про квест-кімнати.
Це свого роду пригода з елементами гри, виконанням різноманітних завдань, що дозволить весело провести час невеликій команді. Завітайте у Locky по вул. Є. Коновальця, 44а, де знаходяться кращі квест-кімнати у місті.