Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про театр та театральну афішу в Києві

Театр – древнє мистецтво, яке і тепер є актуальним та користується попитом серед глядача. Це не дивно, адже воно не стоїть на місці, а розвивається разом із людиною, відтворює усі сторони сучасного буття. Театри Києва буквально заповнені людьми не лише в день прем’єрних спектаклів, а й в інші дні, коли на сцені ставлять ту чи іншу виставу.

Закладів, де глядачі можуть насолодитися чудовою грою жерців Мельпомени в столиці багато. І кожен з них має свій репертуар, перевірений часом, та новинки, якими тішать своїх прихильників.

Наша театральна афіша Києва пропонує зібрану інформацію про всі вистави столиці, подає їх розклад, місце та час проведення, анонси, ціну квитків. Одразу на сайті можна забронювати необхідну кількість місць та оплатити покупку он-лайн. Також у нас публікуються оголошення про безкоштовні та благодійні заходи.
Де проходять кращі вистави, які з них рекомендує наша афіша?
У Києві театри розкидані по всій території міста, проте найбільше їх у центральній частині столиці. Це:    
• Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки (вул. Б. Хмельницького, 5);    
• театр «Золоті ворота» (вул. Шовковична, 7а);   
• Caribbean Club Concert-Hall (вул. С. Петлюри, 4);    
• театр «Тисячоліття» (вул. Велика Васильківська, 103);   
• Київський академічний театр ляльок (вул. Грушевського, 1-а);    
• Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка (пл. І. Франка, 3);   
• Національний академічний театр опери та балету України ім. Т.Г.Шевченка (вул. Володимирська, 50).

Окрім вистав, підготовлених трупою театру, на сценах столиці часто гастролюють закордонні колективи, які дозволяють українським глядачам долучитися до світового мистецтва. Часто відбуваються спектаклі молодих акторів, режисерів, драматургів, нерідко має місце експеримент – новий та сміливий.
В репертуарі кожного театру обов’язково є і дитячі покази. Аби бути в курсі всіх подій театрального життя Києва підписуйтеся на нашу сторінку та отримуйте на пошту новини в числі перших!