Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про суспільні заходи Києва

Різноманітні суспільні події Києва сьогодні проходять під пильною увагою жителів міста, адже люди сьогодні бажають брати участь у історії та творити її самотужки. А ще у столиці живуть люди, котрі хочуть відпочивати активно, у колі однодумців, а не вдома, сидячи на дивані перед телевізором чи комп’ютером.

У місті проводиться безліч політичних акцій, заходи по благоустрою української столиці, мистецькі фестивалі, дійства, що пропагують здоровий спосіб життя, допомагають розібратися із власними страхами та комплексами. А ще проводять численні майстер-класи, тренінги, благодійні заходи для збирання коштів на певну потребу – купівлю дорогого обладнання, лікування, допомогу нужденним. Організаторами таких подій виступають державні та приватні структури, тож вхід може бути і платним, і безкоштовним.

За характером дійств їх можна поділити на групи:    
• заходи спортивні (командні зустрічі, змагання, марафони, турніри, показові виступи і т.д.);    
• мистецькі дійства (виставка, прем’єра кіно чи спектаклю, літературні читання, презентації книг);    
• конкурси краси, шоу (танцювальні, гумористичні, театральні, циркові);    
• музичні чи пісенні заходи (творчі вечори, концерти, фестивалі, мюзикли, конкурси);    
• події, присвячені пам’яті видатних людей, визначних дат, релігійних свят, врученню премій;    
• просвітницькі та пізнавальні заходи (лекції, майстер-класи, практикуми, курси тренінги).

Наша афіша допоможе вам відстежити усі суспільні заходи Києва, в яких може взяти участь кожен житель столиці або на які можна прийти в ролі глядача. На цій сторінці ви знайдете інформацію про організаторів та умови участі, час, дату та місце проведення та безліч інших корисних даних. Тож підписуйтеся на оновлення та в числі перших отримуйте повідомлення про все, що відбувається в найголовнішому українському місті.