Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтесь більше про місця, які варто відвідати у Києві

Куди піти у Києві? Таким питанням задаються не лише гості столиці, а й її корінні жителі, котрі напружено працюють та не знають, де можна гарно провести час у вихідні. Насправді у місті є безліч цікавих закладів, котрі чекають гостей і мають чим їх здивувати.
Що цікавого в Києві? Насамперед це унікальні музеї, котрі мають у своїх фондах багатющі та неповторні колекції. Наприклад, однозначно варті уваги:  
• Національний мистецький музей Ханенків (по вул. Терещенківській, 15);  
• Музей українських історичних коштовностей (по вул. Лаврській, 9);   
• Державний музей іграшки (на Кловському узвозі, 8);   
• Національний науково-природничий музей НАН України (розташований на вул. Б. Хмельницького, 15);   
• музей історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7);   
• Національний музей народної архітектури та побуту України (вул. Академічна) та ін.

Можна просто пройтися древніми вулицями столиці, оглянути архітектурні шедеври – Золоті ворота, Будинок з химерами, Маріїнський палац, Будинок Гінзбурга. Окремо варто згадати дивовижні храми головного українського міста, в яких перебуває Божа благодать. Києво-Печерська лавра, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, Видубицький монастир, костел святого Миколая – це далеко не всі святині Києва.

Інші цікаві місця Києва – це майдан Незалежності та Хрещатик, набережна Дніпра, Меморіальний комплекс, присвячений ВВВ 1941-1945 рр., фунікулер. Насолодитися краєвидами міста можна із оглядових майданчиків, зокрема біля Арки дружби народів, Володимирської гірки, коло вічного вогню в Парку слави, біля статуї Батьківщини-Матері і т.д. Є безліч необладнаних майданчиків, з яких відкриваються захоплюючі види.

Нагулявшись містом, парками, відвідавши музеї, виставки та храми, загляньте у цікаві кафе Києва, де можна смачно поїсти та відновити сили. Наприклад, не залишить байдужим книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7), Très Français – французька кав’ярня із баскським меню (вул. костельна, 3) та багато інших закладів. Ще більше ідей для прогулянок Києвом ви знайдете на нашій афіші, тож не забудьте підписатися на неї.