Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про вечірки та заходи в нічних клубах Києва

Вечірки в Києві сьогодні дуже популярні серед молоді, проте так було не завжди. Ще якихось 15 років тому в Україні їх не проводили взагалі. Зате на Заході вони дуже популярні, звідки і прийшли до нас. Щоправда, веселе паті у нас рідко влаштовуються у домівках – квартири у багатоповерхівках зовсім не годяться для велелюдного та шумного свята. Та й після заходу доведеться багато прибирати. Тож найкращим місцем для такого відпочинку є нічні клуби Києва, у яких персонал візьме на себе всі турботи по організації дійства.

Організація вечірки – справа непроста, тож поручати її варто досвідченим працівникам. На їх плечі лягає придумування концепції та тематики свята, його сценарію, різноманітних конкурсів. До початку паті прикрашається зал, виготовляється реквізит, декор та призи, продумується меню. Відповідальним кроком є підбір музики, котра має вписуватися у загальну концепцію паті, бути актуальною, запальною та створювати гарний настрій. Тож варто запросити професійного ді-джея та ведучого, здатного до імпровізації, якщо події відходитимуть від сценарію.

Де ж проходять вечірки та дискотеки у Києві? Безліч столичних клубів запрошують в свої ошатні зали, а найпопулярнішими з них є:    
• «Нова земля» (вул. Ревуцького, 4);    
• Bionica (вул. Борщагівська, 128);    
• Caribbean (вул. Петлюри,4);    
• «Індіго» (вул. Кудряшеова, 3);    
• «Скай бар» (вул. Велика Васильківська, 5);    
• «Форсаж» (вул. гарматна, 51а) та ін.

Вечірки влаштовуються клубами регулярно, а ще – обов’язково на якесь свято, наприклад, День студента, 8 Березня, день Валентина. Часто заклади пропонують забронювати столики наперед, адже місць може не вистарчити. По бажанню для вас організують паті на честь дня народження, дівич-вечора чи холостяцької вечірки, а також по іншому поводу. Наша афіша клубів у Києві допоможе провести дозвілля з найбільшою користю для вас, тож підписуйтеся на наші оновлення.