Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про шопінг у Києві

Вважається, що шопінгом займаються жінки, адже саме прекрасна половина людства має слабкість до красивих, а головне нових речей. Проте це заняття не чуже й чоловікам, оскільки їм також доводиться купувати для себе нові предмети гардеробу. Незалежно від того, люблять вони ходити по магазинах чи ні. Людей можна поділити на декілька категорій: тих, котрі регулярно купують собі щось, тих, хто чекає сезонних розпродажів та акцій, та тих, котрі йдуть в торгові точки тоді, коли вже вийти нема є в чому.

До котрого б числа покупців ви би не належали, різноманітні акції в Києві допоможуть непогано зекономити.  
Об’єктами шопінгу найчастіше є:    
• предмети гардеробу (чоловічого, жіночого та дитячого) – одяг, взуття, спідня білизна, шкарпетко-панчішні вироби, головні убори, аксесуари і т.д.;    
• галантерея – сумки, портфелі, гаманці, ремні;    
• годинники, ювелірні вироби, біжутерія;    
• подарунки та сувеніри.

Якщо вас цікавлять саме знижки у Києві, то варто знати що найбільше їх дають у певні періоди – напередодні зміни сезонів (зимово-осіннього та весняно-літнього). Перед новорічно-різдвяними святами, Великоднем, а також перед Днем незалежності України, як і на заході часто влаштовуються виставки та ярмарки в Києві.
Модно тепер влаштовувати так звані «чорні п’ятниці», під час котрих вигідно пропонуються різні товари. На нашій афіші ви зможете дізнатися про усі акції та розпродажі, які мають місце в столиці на даний час.

Найбільше їх зустрічаються у великих торгових центрах:  
• outlet village «Мануфактура» (Обухівське шоссе-2, д. 2 с. Ходосіївка, Київська обл.);  
• ТРЦ OCEAN PLAZA (вул. Антоновича, 176);  
• ТРЦ «Дрим Таун» (Оболонський просп. 1-Б);  
• ТРЦ «Олимпийский» (вул. Б.Васильківська, 72).  
Підписуйтеся на оновлення нашої афіші і ви завжди будете знати, де найвигідніші умови для шопінгу в українській столиці.